İLÇESİ | KATEGORİSİ | TURNUVA TARİHİ | MÜSABAKA ADRESİ |
Ünye İlçesi Turnuva Takvimi | |||
Ünye İlçesi | Minikler | 26-27 Aralık 2016 Saat 10:30 | Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu |
Ünye İlçesi | Küçükler | 27-28 Aralık 2016 Saat 10:30 | Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu |
Ünye İlçesi | Yıldızlar | 27-28 Aralık 2016 Saat 10:30 | Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu |
Ünye İlçesi | Gençler | 29-30 Aralık 2016 Saat 10:30 | Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu |
Altınordu İlçesi Turnuva Takvimi | |||
Altınordu İlçesi | Minikler | 02-03 Ocak 2017 Saat 10:30 | Durugöl Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
Altınordu İlçesi | Küçükler | 03-04 Ocak 2017 Saat 10:30 | Durugöl Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
Altınordu İlçesi | Yıldızlar | 03-04 Ocak 2017 Saat 10:30 | Durugöl Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
Altınordu İlçesi | Gençler | 05-06 Ocak 2017 Saat 10:30 | Durugöl Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
Fatsa İlçesi Turnuva Takvimi | |||
Fatsa İlçesi | Minikler | 09-10 Ocak 2017 Saat 10:30 | Fatsa 75. Yıl Kapalı Spor Salonu |
Fatsa İlçesi | Küçükler | 10-11 Ocak 2017 Saat 10:30 | Fatsa 75. Yıl Kapalı Spor Salonu |
Fatsa İlçesi | Yıldızlar | 10-11 Ocak 2017 Saat 10:30 | Fatsa 75. Yıl Kapalı Spor Salonu |
Fatsa İlçesi | Gençler | 12-13 Ocak 2017 Saat 10:30 | Fatsa 75. Yıl Kapalı Spor Salonu |
Final Grubu Turnuva Takvimi | |||
Altınordu İlçesi | Minikler | 13-14 Şubat 2017 Saat 10:30 | Durugöl Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
Altınordu İlçesi | Küçükler | 14-15 Şubat 2017 Saat 10:30 | Durugöl Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
Altınordu İlçesi | Yıldızlar | 14-15 Şubat 2017 Saat 10:30 | Durugöl Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
Altınordu İlçesi | Gençler | 16-17 Şubat 2017 Saat 10:30 | Durugöl Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
24-25 Aralık 2016 Tarihlerinde Hopa İlçemizde gerçekleştirilecek olan Hopa Kaymakamlığı 15 Temmuz Vatan Şehitleri Satranç Turnuvası için son başvuru tarihi 22 Aralık 2016 saat 17.00 olup başvurular Turnuva Kayıt sayfasından online yapılacaktır. Başvurular her kategoride 100 kişi ile sınırlıdır. ayrıntılı bilgi için http://artvin.tsf.org.tr/ |
10 Kasım Atatürk'ü Anma Satranç Turnuvası 05-06 Kasım 2016 Olimpik Yüzme Havuzu Satranç Salonu |
|
Minik Bayan ve Erkekler (2009-2010-2011 Doğumlu) Küçük Bayan ve Erkekler (2007-2008 Doğumlu) Yıldız Bayan ve Erkekler (2003-2004-2005-2006 Doğumlu) |
Satranç İl Temsilcisi Önder Zafer FAZLA 0530-770 65 52 |
Tur | Tarih | Saat |
Kayıt Kontrol ve Yoklama | 05.11.2016 Cumartesi | 10:30-12:00 |
1. Tur | 05.11.2016 Cumartesi | 12:30 |
2. Tur | 05.11.2016 Cumartesi | 14:30 |
3. Tur | 05.11.2016 Cumartesi | 16:00 |
4. Tur | 05.11.2016 Cumartesi | 17:30 |
5. Tur | 06.11.2016 Pazar | 12:30 |
6. Tur | 06.11.2016 Pazar | 14:30 |
7. Tur | 06.11.2016 Pazar | 16:30 |
24 Kasım Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası Turnuva Yeri ve Saati 12-13 Kasım 2016 Ordu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Teras Katı Kimler Katılabilir Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı kurumlarda görev yapan öğretmenler ile ilimiz emekli öğretmenleri |
|
İletişim :Satranç İl Temsilcisi Önder Zafer FAZLA 530-7706552 email: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. |
Kayıt Nasıl Yapılacaktır ordu.tsf.org.tr turnuva kayıt ekranı kullanılabilir Telefonla Önder Zafer FAZLA'ya mesaj atılabilir email adresine mail gönderilebilir |
Tur | Tarih | Saat |
Kesin Kayıt Yoklama | 12 Kasım 2016 Cumartesi | 14:30-15:30 |
1. Tur | 12 Kasım 2016 Cumartesi | 16:00 |
2. Tur | 12 Kasım 2016 Cumartesi | 17:30 |
3. Tur | 12 Kasım 2016 Cumartesi | 19:00 |
4. Tur | 13 Kasım 2016 Pazar | 15:30 |
5. Tur | 13 Kasım 2016 Pazar | 17:00 |
6. Tur | 13 Kasım 2016 Pazar | 18:30 |